|
Szerintem felesleges lenne nagy beszédet tartanom,hiszen a kulturált emberek ismerik az illedelmes,és tisztességes beszédstílust.De azért egy pár fontosabb szabályt feltüntetnék.
Elösször is arra szeretnék mindenkit megkérni hogy mellőze a trágár beszédet, a szerkesztő és a weboldal ócsárolását, próbáljon normális stílusban véleményt nyílvánítani,(szívesen meghallgatom) ne hirdessen engedély nélkül, és ha lehet figyeljen a kis és nagy betűkre, mert a nagy betűs írás,az internet világában kiabálásnak minősül.Egyébként minden mehet normális kerékvágásban.Megszólítani Bebii-
|
Szia! Én másik képekkel jeliznék. :-)
Az utobbiakat töröld nyugodtan. ^ ^
Az új képek ;
Egy természeti: KATT !
És egy kutyás: KATT !